Veshje që vret


Ju ecën kudo në Tajlandë. Ose Goa. Në Rezervë në Kenia. Dhe këtu është e tërë për veten e tij - një kapelë, një hat lesh, çizme lesh dhe ende. Ju jeni në pantallona të shkurtra, bandana veshur vetëm të re sytë nuk djerse, por këtu ai
Jo, normalisht kam të gjithë të shëndetit mendor. Sa më shumë - me një sens të humorit. Kjo është arsyeja pse unë nuk qesh kur latitudes tonë butë, nganjëherë gjaknxehtë ftohtë, unë shoh vajzat do të japin mesatarisht mirë, falje tautologji, mosha predklymakterycheskoho në xhinse në ijet dhe xhaketë që përfundon ekzistencën e tyre në rrjet diellore.


Përkundrazi, njerka e keqe, e cila e detyroi babain pakujdesshëm sunduar nga gruaja të marrë atë si të tillë në mesnatë në Arbat, ajo nuk e bën. Një Morozko me pyetjen: "Ju bëni ngrohtësi, vajzë?" Sigurisht nuk duket të japë një pallto të ngrohtë. Dhe në qoftë se ata do të, ajo është makinë e tij për jo i modës. Dhe shëmtuar. Por sëmundjet inflamatore të organeve të legenit - ajo është modë. Në fertilizimi in vitro për shkak të pamundësisë të krijoj natyrshme - të bukur. Vetëm Angelina Jolie dhe Brad Pitt drejtuar atij, pasi binjakët kërkuar të holla dhe ata mia shumë më tepër se e jona, me një zhveshur kthyer, patrioti për jetën për të fituar një kurë, sepse duke pritur për salpingo kronike e saj, adnexitis dhe logjikisht pas Kjo ektopike.


Në fillim ajo spitalet gjinekologjike namыtarytsya me pyetjen: "Çfarë është bukuria?" Pastaj - në klinikat e shëndetit riprodhues. Dhe pastaj - në qoftë se ju jeni me fat - është tashmë në objektet obstetrike. Pasi kaloi më shumë para se sa brekë blerjes kërkuar elegante leshi, pantallona të shkurtra, triko dhe xhaketa të bukura të dendura lesh, mbulon dhe Michaelis diamanti "lule", keq, "lotus" me përreth "shoots" Tubali "buds" dhe vezoret strehë e brendshme e trupit të femrës - mitrës. Dhe mos harroni të fshikëzës, uretrës dhe veshkat.

Sinqerisht, unë nuk mund të kuptoj pse kjo posynevshaya bukur apo të kuqe të ndritshme prapa. Ndoshta unë nuk jam estetike? Ose, të paktën, jo një njeri? Çfarë është mishi aq të mirë të bollshme presion xhinse në formimin e fissures gjata janë stranhulyatsiynyh?
Çfarë është ky "zakon stranhulyatsiyna"? Ajo litar nga rreth qafës së tij të varur. Pas të gjitha, shikoni dhe gjurmët e pantallona të shtrënguar mbi ijet e bukurive tona lënduar nga ngrica ekstreme. Të cilin ata kapur atje në acar mëngjes, në këtë bukuri mbinatyrshëm? Ride me punëtorët emigrantë Biryulyovo? Ajo që ata presin atje në mbrëmje smogut lënduar nga ngrica? Fshij kaluara xhip gjatë dhe të biznesit të mirë i martuar? E para - të ndërtimit, dhe në fund - kriza. Genre, jo seksual. Ata nuk ishin trupor juaj me ngjyra të ngrira përgjithmonë pule me rezervë strategjike e pacenueshme në rast të luftës bërthamore.

Nga rruga, nëse zonjat tona nuk e di se unë të sjellë në vëmendjen e tyre - compression në vetvete mund të shkaktojë sindrom dhimbje kronike pelvike përfshin një shkelje të qarkullimit normal të gjakut. Dhe akoma - kolit nga "pressynhovanyya" shkeljeve më serioze të zorrëve dhe urogjenitale. Dhe u shumua në uyazyka tona klimatike dhe lirisë së dashurisë seksuale pa pengesë kontraceptive, më lart nuk do të shtoni në zorrët tuaja shëndetësore.
Dhe ndërsa ju pini të gjithë antibiotikët në botë, zapyvshy эspumyzanom tyre holluar në kos - asgjë, por një kirurg bisturi do të ju ndihmojë jo vetëm të gjeni gëzim mëmësinë - mos yndyrë, do të jetojnë - por edhe funksionimin normal të të gjitha që Nënë Tereza vetë -pryroda "paketuar" brenda jush. Dhe që ju jeni shtrirë në shpinë, brutalisht utyahyvaete në pantallona kanavacë, duke besuar se kjo është bukuria.

Jo, ndoshta dikush fuçi tuaja dhe duket seksualisht tërheqës. Ndryshe nga vanitet. Ndoshta lak fërkimit nga Bermuda Triangle ftohtë mëngjes dhjetor ose shkurt natën me yje - një pjesë integrale e imazhit tuaj jashtëtokësore. Pas të gjitha, ju - zanash. Snow Maiden. Flok dëbore. Një zanash gënjeshtër me inflamacion purulent i vezoreve dhe tubave fallopiane, ose pije në doza kali e hormoneve sintetike që përgatisin trupin e një gruaje me in vitro procedurën e fekondimit. Dhe edhe më shumë - nuk vuajnë rizyamy gjatë urinimit, nuk qëndrojnë në urologjisë me pielonefrit kronike dhe jo "pushim" dializë, duke pritur për linjë të pafund për një transplantim të veshkave.

Snowflakes janë të lindur në thellësitë e qiejve po bien dhe shkrirjes në trotuar pista Moskës. Snow Maiden pas mëngjes lodhshme gjatë gjithë vitit vacationing diku në furrë ose në Lapland kasolle ustyuhskoy dhe fairies - vetëm valë shkop magjik e tyre, krahët dhe vibrim nga lule me lule, dhe jo nga dega në degë metro. Dhe, mendje ju, as ata as tjetri, as i treti nuk dëshiron martesën, fëmijët, dhe çështje të shëndetit seksual nuk janë të interesuar për shkak të saj эfemernostyu mitik i pakthyeshëm. Ndryshe nga ne, e krijuar nga mish dhe gjak. Dhe gjakut, nuk grimcuar artificiale "digat" duhet të sigurojë mishin e oksigjenit - të lirë, komod dhe të ngrohtë veshur - pa vështirësi. Por jo këtë apo atë "Tubes" ia plas, ose "lëngshme" në sistemin e ngrirë. Dhe ju jetoni në këtë. Pa ngrohje të nxehtë Siberinë e komplikuar se në Kenia në çizme.

A e dini se një shaka? "Ne presim një moshë qesharake vjetër - rreth peshës do gjyshet me tatuazhet në anën e pasme."
Vajzat, le të jetë pantallona të ngrohta, sorry. Mbi bel, sorry. Dhe sa më gjatë të mantelet kat, lesh dhe kurtochok, sorry. Smarter në kapak. Një bukuri mbinatyrshëm - kjo është në Afrikë bukuri mbinatyrshëm. Për bukurinë - është shëndeti. I rëndomtë? Por jo të ftohtë dhe nuk e lënduar. Dhe ata që mosha e përjetshme duke ecur në pantallona do të kuptojnë. Nëse ju me siguri duhet një njeri për jetën, jo një partner për një natë të ngrohtë proshutë lënduar nga ngrica.

Author: Tatiana Solomatina