Përgatitjet për korrigjimin e rrudhave të fytyrës


Kjo është një lloj i iriq hibrid miniaturë me rul asfaltit, e cila bristled me qindra gjilpëra jo të trashë se sa një fije floku. Injeksione të shumta të stimuluar rinovimin e lëkurës dhe formimin e kolagjenit në të, elasticitet të kthehen. Në të njëjtën kohë rinovimin lëkurën tuaj merr drogës, freskon dhe ushqen atë. Përpunimi Mezoroller nuk i dizajnuar aq shumë për eliminimin e shenjave të jashtme të plakjes, por në të vërtetë përtëritje të lëkurës. Së pari ju duhet zgjedh ekspert drogës terapeutik apo drogave të ndryshme për korrigjimin e rrudhave të fytyrës.


Pastaj mbështjellë në fytyrë "katochkom" - mikroholochky lënë në shtresën sipërfaqësore të lëkurës mijëra e vrima të vogla. Përgatitja e lëkurës është aplikuar dhe pas procesit të Mezoroller - që sa më shumë të rinovimin mori brenda. Procedura zgjat një orë. Kur skuqje të ndjeshme të lëkurës pas saj është ruajtur deri në 12 orë. Rezultati gradualisht rritet dhe disa javë të rëndësishme. Çfarë numri risi i madh mykroukolov stimulon lëkurën më shumë se Mezoterapia me një shiringë. Thellësia e injektimit më pak, pasi procedura më pak bruises formuar. Rezultati i përpunimit Mezoroller individuale të krahasueshme me lazer po rishfaqet - si padyshim rigjallëron. Një rezultat i mirë për të thatë, lëkurë të lodhur dhe melkomorschynystoy. Heq ënjtje dhe qarqe të errëta nën sytë. Zakonisht përshkruajnë një kurs gjashtë trajtimeve, kohëzgjatjen e ndërprerjeve rregulluar individualisht.


Askush nuk mund të jetë droga habitur se mjeku mbush rrudhat në fytyrë. Këto barna janë quajtur detectives. Ata janë bërë nga acidit Hyaluronic, dhe pas disa kohe të zhduket. E fundit modës çelje fyllernoy me të gjitha droga - një xhel shumë të veçantë, molekulat janë si ajo përbëhet nga dy pjesë: një e trashë, të cilat ngadalë shkrin dhe mban formën e madhe dhe plastike - të cilat butësisht dhe delicately përhapet në indet përreth, të plotësojë të gjitha boshllëqet. Fillery gjenerata e fundit e sofistikuar dhe të imët të përkryer të qetë rrudhat dhe zbut sipërfaqen e lëkurës. Gels janë në dispozicion në dy lloje - për korrigjimin sipërfaqe e cekët ndaj rrudhave të thella dhe të dhëna të sakta të rëndësishme dhe folds.


Procedura për përdorimin e drogës merr 30-40 minuta. Effect - një çast: ju shikoni në pasqyrë - dhe ju jeni aq i mirë sa të reja. Të gjitha produktet e shpejt dhe me lehtësi "përshtaten në rrudhat," mbajnë shtrënguar në vend dhe pothuajse asnjëherë nuk lëvizë nën lëkurë në një vend të ri. Jo fillesat nuk duket Preket fëmija si topa. Ata - jo drite varem nën peshën e tyre dhe të mirë në lëkurë të hollë dhe një person të pakta. Xhel i ri jo-absorbueshme më shumë se drogat më të vjetër acidit Hyaluronic, dhe të mbajë e tyre formë 9-18 muaj (më parë - 6.8 muaj).


Ato lejojnë mjek-cosmetologist punë skulpturor nga të gjithë fytyrën për shkak të drogës unike për korrigjimin e rrudhave të fytyrës. Dhe të përsosur për të qafës. Duhet të theksohet se hyrja nuk fillerov rejuvenates dhe për të eleminuar shenjat e jashtme e plakjes. Droga të reja lejojnë kujdes rregulluar nuanca - rrudhat pastër gjobë në ballë, sipas qarqeve sy apo "këmbët në anët e syve" vetullat ashensor venitje arch. Në të njëjtën kohë ata mund të krijojnë një sasi të konsiderueshme dhe të formojnë cheekbones të lartë, kokëfortë mjekër, hundë dhe lidhur e prapme të hundës dhe të japin profilin fisnikërinë.


Në serum mjekësore dhe anti-plakje përmban tetë lloje të qelizave biologjikisht qelizat aktive. Ata janë të gjithë rrjedhin nga qengjat indeve embrionale dhe të kryejë një enzimat rudimentare dhe faktorët e rritjes që fuqimisht të stimulojë rinovimin e lëkurës. Dhe në to është "informacion biologjik i të rinjve" - ​​ajo shkakton qelizat e lëkurës për të kujtuar të kaluarën dhe të punojnë të plotë. Pas spastrimit dhe xhel exfoliating është aplikuar në fytyrë, e cila ndihmon kozmetike celularë depërtojnë thellë, dhe pastaj - te njejten serum. Beautician kryen masazh të veçantë se ajo depërtuar aq thellë sa të jetë e mundur në lëkurë. Atëherë pamja e mbuluar me një maskë - ajo forcon lëkurën dhe e bën atë më të dendur. Dhe njëzet minuta çlodhje nën muzikë të këndshme. Pastaj krem ​​fytyrës aplikuar në qelizë. Efekti i përgatitjeve për korrigjimin e rrudhave të fytyrës - dyfishtë: të menjëhershëm dhe të largëta. Ju shikoni në çast ri lëkurë të butë, i butë, të përshkruajë zgjuar fytyrë, folds dhe rrudhat rozhladzheni. Ju mund të shkoni për topin. Nëse ju bëni një trajtime disa, lëkura fillon motor shërim - dhe ju hedhin jashtë shikimi 06:55 vjet. Në botën e kozmetikës celularë popullor kohë më parë. Në Riga, ndërsa ajo nuk është përdorur për të. Dhe për arsye të mirë - shkalla e saj është aq efektive sa një kurs të Mezoterapia, dhe - pa dhimbje dhe skuqje, një kënaqësi. Shumë mirë, kur i lodhur venitur, sikur osunuvshemsya person me qark poplыvshym dhe në shurdhër, lëkurë gri.


Një rreze e hollë lazer shkatërron grevë kirurgjikale e qelizave të vjetra të lëkurës. Në fushat e "shkatërrimit" formuar qeliza të reja të rinj dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Qelizat e mbetura të mbetet e paprekur, dhe integritetin e lëkurës është restauruar shumë shpejt. Një mjek ka një lulëzim të lehta për të edhe jashtë lëkurës, atëherë të mbuluar krem ​​e saj anestetik. Kur vaj dështojnë, ajo është hequr dhe vënë krem ​​mbi baza yndyrë - për rrëshqitje më të mirë lazer tip.

Gjatë procedurës, ju nuk ndjeni dhimbje. Dy apo tre ditë mbahen skuqje dhe ënjtje të fytyrës. Pastaj lëkura është e artë - si tanned. Pas 7-10 ditësh në hije të errët zhduket, dhe ju admiroj re fytyrën e saj, të freskëta dhe të qetë. Efekti zgjat dy vjet. Çfarë dëmi risi minimale për përtëritje të lëkurës me efekt maksimal dhe rrezik minimal të komplikimeve. Shkëlqyer heq spote moshës dhe rrudhat, lëkurë të vogël të tepërt mbi qepallat. Ndonjëherë përdoret për rinovimin duart.