Një grua e martuar njeri me sy


Tradhëti Problemi grua e martuar është e popullarizuar në mesin e njerëzve. Por pse kaq nënkupton fitore është ai që është "një martesë uzah kala"? Ka një ndjenjë se kur një grua e martuar humb gjithë njerëzit e tij për këtë vlerave dhe qëndrimeve ekzistuese dhe hedh gjueti. Për shumë ajo është e bukur dhe ngre vetëbesimin për shkak të takimit me të dashurin e saj, një grua duhet jo vetëm të duket e mirë, dhe gjithmonë të jetë e dëshirueshme, por gjithashtu në gjendje për të ikur nga sytë e një njeriu të zemëruar, të varrosur telefon në mbrëmje për të mos lexuar letra dashurie dhe takime intime.


Well, përgjigje për pyetjet që janë relevante për temën: "Një i martuar sytë grua burrin"

Në jetën, si në unazë disa kanë më shumë gjasa të fitojë, tjetri në këtë çështje lidhur me krahët dhe këmbët. Për shembull, njerëzit të vetme mund të përballojë kontakte të shumta me femra, asgjë nuk do të refuzojnë të të jetë në qendër të vëmendjes dhe për të marrë gjithçka nga jeta. Por në anën tjetër - një grua e martuar i cili është në gjendje të takohet me të dashurin e saj për shkak të punës së tyre, kohë të kufizuar, rritjen e fëmijëve dhe kujdesen martuar. Një grua të tillë në sytë e njerëzve është edhe më e dëshirueshme se se edhe pse nën ndikimin e njeriut, por ka kohë të gjatë qenë raketë kryesor. Ajo duhet të mbahet mend se dikur një njeri nuk është përfunduar nyjë, ajo gjithmonë do të jetë i sinqertë, të vendosur dhe të përqendruar. "Vetëm se, fëmijët, konsiderojnë sferën profesionale, gjëja kryesore -! Marrëdhëniet tona" - Kjo uyazykaty është duke u përpjekur lavelas "sakrificë" e tyre. Megjithatë, kjo marrëdhënie nuk është i sugjeruar vazhdimin dhe fund të lumtur. Duke marrë njerëzit e kërkuara shpejt humbasin interes dhe të kërkoni për aventura të reja.


Konsideroni një shembull specifik ku foto e qartë del se si edhe kjo shkon tragjikisht duke i dhënë fund. Për të filluar, të dhënë emrat karaktere tona, të themi, Olga u martua me grua dhe një burrë i cili dëshiron të marrë atë - Palin. Takimi ishte ndjenja flashed. Gruaja, i cili ka jetuar me burrin e saj rreth 5-7 vjet, ideja që pse nuk bëni diçka për veten e tyre. Pas mënyrë e zakonshme e ditës: herët, përgatitjen mëngjes, drekë, punë, si thelbi dhe pjesa e 2 fëmijëve të cilët kanë nevojë për të mbledhur shkollë. E gjithë kjo qëndron mbi supet e brishta të grave. Ajo mjaft harruar se krijuar ekskluzivisht paraqesin bukurinë e botës, qëndrojnë në rehati nën mbrojtjen e njeriut dhe kapur admiring shikimet.Papritmas një djalë i panjohur në mënyrë spontane u shfaq në jetën e saj, duke u përpjekur për të hapur sytë e tyre në destinacionin e vet. Gruaja, natyrisht, një ide e re dritat e deri dhe shkruani atë në seks, mashtruar dhe familja e burrit të tradhtuar si një e tërë. Pasi, një dashnor i ri i tregon në lidhje. Është koha për të bërë një zgjedhje: ose ajo ose ish jeta e tij i mërzitshëm. Një mendim pak, gruaja vendos, e cila ndryshon jetën e saj. Për fat të keq, jo për të mirë, duke folur me burrin e saj, ajo e lë atë, fëmijët lëvizin në anën e babait, duke besuar dhe slabovolnoy të jetë i trashë në mënyrë që të jetë gjithmonë me bashkëshortin e saj të dashur, ajo hedh një punë. Kështu, në vetëm një ditë, ajo mori shpëtoj e që me punë e vështirë e krijuar gjatë viteve. Çfarë tjetër? Dhe ajo mëson se i dashuri i saj e ka bërë në mënyrë të përsëritur të tillë "mashtrimit" dhe ngarkuara familjet gra. Kështu, një grua me "martuar" është "të panevojshme". Kjo është ajo, kjo është jeta.


Tani, si një grua të martuar përmes syve të një burrë të martuar.
Këtu është beteja e pozita të barabarta, dhe për këtë arsye kanë më shumë avantazhe. Për shembull, duke e ditur pozitën e tij e gra të martuara të pasur fëmijë, ajo nuk do të marrë rrezikun dhe të shkojë në hapat e dëshpëruar. Për më tepër, nuk është një vajzë që ka një burrë, nuk do të jetë aq kapriçioz pasi ajo është e lirë, ajo i referohet në mënyrë të veçantë për temën e dhuratave dhe ushqimeve. Duke arritur në restorant, ajo nuk do të kërkojë për lloje të shtrenjta e desserts apo enët kryesore dhe madje edhe ofertën për të paguar. Nëse papritmas ju harroni të jepni asaj një dhuratë apo surprizë e papritur ishte vajza e njeh si duhet të marrë nga ju se çfarë është dhe nuk thonë një fjalë. Ndoshta kjo është për shkak të akumuluar në tolerancën e jetës familjare dhe durimin.

Si tjetër është gruaja me sytë e një njeriu?

1) Ajo pason higjienë, sepse është e rëndësishme që ajo donte një burrë dhe dashnor. Pra, udhëtime në banjo të bëhet jo vetëm "e dëshirueshme" dhe "duhet".

2) Pse ajo do të jetë më pak të kërkuar? Shpesh nga gojët e njerëzve të dëgjuar se kur ata u takuan ndërsa zonjat nuk kërkoj atyre asgjë për të dhënë, dhe nëse diçka i është dhënë për të pranuar atë refuzon. Pse? Dhe si çdo grua e martuar nuk duan të bien në zonën e rrezikut dhe të përgjegjshëm të njeriut për çizme të reja, kozmetike, parfume franceze ose pallto, siç është thënë shpesh në shaka. Qesh qesh, por nëse njerëzit e dinë në lidhje me aventurat e çiftit, ju duhet të keni atë të shkuar jo Boutique shtrenjtë, dhe farmaci në kolir të ri në bruises.


3) Shpesh njerëzit e irrituar vetëm një telefonatë, sepse ata e dinë se në qoftë se ju përgjigjem, me siguri do të pyesin, "pse nuk ju përgjigjem? Ku jeni ju? Le të shohim ty! ". Takime të shpeshta të provokuar dokuchlyvist dhe largimin nga gratë. Prandaj, një mundësi e shkëlqyer për të bërë jetën e lehtë, marrëdhënia do të jetë me një grua të martuar. Ajo edhe më të mirë se ajo dhe i dashuri i saj është parë më pak si punët e shtëpisë dhe kujdesin në punë gjithashtu duhet vëmendje dhe aktivitetin.

4) Një tjetër plus - një mundësi për të lënë në çdo kohë dhe të mos kini frikë se gruaja fillon mbanin duart e tij dhe yelling se tani ajo është një, e padobishme dhe ajo ka ku të shkojnë.


5) Burrat excites fakti se i dashur i tij i martuar, që është një konkurrent, i cili në këtë moment, ndërsa ju përqafojë "viktimë" juaj është një "nokaut". Vajza gjithmonë më të relaksuar dhe sensual, kështu që ne e dimë se çfarë është dhe çfarë mund të jenë pasojat.