Arsyet romancë pushime dhe tradhti


Pra, ju jeni me pushime. Disa. Ndoshta me miqtë, por sigurisht pa pjesën e saj të dytë. A ju qëllimisht shkoi vetëm, ose si rrethanat apo jetës partnerin e ju nuk e bëni. Të gjitha një - ju nxorrën në aventurat, kam kërkuar për të luajtur me zjarr. Çka e shkakton romancë pushime dhe tradhtinë?
Çfarë është e pranueshme këtu nuk duhet të jenë të lidhura me identitetin tuaj të vërtetë. Në vendpushimin çlodhje prej jush, kështu që të luajnë, por mos harroni se ju të luajnë. Për meshkujt kjo e vërtetë e rëndomtë. Por gratë (shumica) ushqyer shpresën në zemrat e romancë pasionante vazhdoi pas kthimit në shtëpi. Edhe pse ka pak interes për mundësinë e lidhjeve dashurore, por ne jemi vlerësim i matur i ngjarjeve. Ju jeni këtu me pushime; Besoni mua, partneri juaj pushime - too. Le të jetë kjo jeta juaj pak më ndryshe. Koncentrat ndjeshmërinë Nëse kursi pushime romancë që ju sillen siç duhet, pastaj kthehen në shtëpi jo vetëm mund të pushojnë, por edhe kundërsulm fuqinë tuaj dhe energji për ta vënë atë në jetën e ju gjithmonë ishin dhe çfarë është bërë ngecë në vend. Nuk ka asgjë më të mirë se duke ndryshuar mjedisin - në çdo kuptim. Pas të gjitha, në qoftë se të pranojë jetën e shumica prej nesh si të ecësh në një rreth. Ndoshta ajo është gjithashtu e mirë, por ajo është e njohur vetëm nga krahasimi.Mos flisni me objektin tuaj pushime të dëshirës për punë, nuk deklarojnë të ardhurat, statusi martesor, nuk e quajnë adresat dhe telefon. Në fakt harrojmë për sinqeritet. Çfarë thoni për veten, nuk do ta gënjej dhe imagjinatën e mrekullueshme. Në mënyrë ideale, madje edhe emri ju do të dalë më mirë deri. Zgjedhja veçanërisht ekzotike, ju jepni pasionin e saj fluturak për të kuptuar që ofrojnë lojë. Vetëm një lojë. Kështu që ju të mbrojtur veten nga partneri i tepruar makthi dhe mundësinë për të vazhduar diçka në shtëpi. Pyesni veten se çfarë roli që ju keni gjithmonë të kërkuar për të luajtur (me siguri çdo grua ka shembuj të tillë): perëndeshë e ftohtë, ose një zuskë pak sensuale dhe të ngrohtë, gjithmonë i gatshëm për kënaqësitë amorous joshëse? Këtu, pranë detit, rimishërimit të jetë e lehtë.


Mos e humbni kokën tuaj: çdo gjë është mashtrim. Atlet i pashëm me billowing mane e rrëshirë e flokëve mund të jetë një mësues konvencionale të edukimit fizik dhe një hajdut profesionist. Mos i besoni atij një aparat fotografik me telefon dhe çelësat nga dhoma, pa marrë parasysh sa e përshtatshme mund të duket për ju. Nimfë simpatik me sy të mëdha blu mund të kthehet në një nënë e pesë fëmijëve apo mashtruesi, dëshpërimisht kërkojnë mundësitë e fundit të martohen. A nuk bie në kurth dhe të mos lejojnë mundësinë e zhgënjimit. Gjithmonë të vëzhguar në distancë. Shumë e mirë në qoftë se në afërsi ju miq matur për të ju ndihmojë të kthehet në një vend pak sъezzhayuschuyu "çati".


Kjo nuk është një exclamations tradhti zemërim?! "Si nuk është" tradhti "!!?" - Ju pyesni. Tradhtia - që ndodh në një stagnim të marrëdhënies tuaj me partnerin tuaj. Tradhti - është kur njerëzit të drejtpërdrejtë të ardhurat e tyre për mbajtjen e vajzave të reja në të gjithë qytetin në vend e të pasurit për të blerë gruaja e tij një pallto lesh, të cilën ajo kohë aspiroi për të, ose të paguajnë për fëmijë kurset anglisht tuaja. Çfarë bëni ju në vendpushimin, në çdo rast nuk mund të ndikojë negativisht në familjen tuaj. Ju çlodhur, për t'u kthyer popullit vendas plot energji, shëndetin dhe mirënjohës për atë që ata kanë lejuar ata për t'u çlodhur ju. Tradhti - është për të hedhur një njeri në telashe. Ju nuk hedhin askënd. Ju vidnovlyuyetesya. Shumë prej tyre nuk e besojnë atë, por pas një stuhishme turistik romanchykov marrëdhënie anësor që me sa duket nuk mund të nënshtrohet ringjalljen, papritmas erdhi në jetë dhe lulëzuan me forcë të përtërirë.


Shpesh një grua për të kuptuar se ajo ende e do burrin e saj dhe dëshiron që, me të cilin ai ka jetuar një duzinë vjet - duhet të jetë në pushtimin e një burrë tjetër. Nëse seksi është një vendpushim i bukur - ju zgjoheni zasыpayuschuyu feminitet e tyre dhe të kthehen në shtëpi në kërkim të rinj dhe dreq e dëshirueshme, por jo në kundërshtim halla ters gri fytyrë drobitur se keni qenë duke shkuar dy javë më parë. Është e qartë se këto ndryshime nuk mund të njerëzit nuk e vlerësojmë. Nëse seksi nuk është shumë e mirë - veçanërisht përfitimi i familjes suaj. Me çfarë gëzimi që ju të kthehet në zakonshme përqafim shumëpritur personin që e di trupin tuaj si duart e mia! E njëjta gjë vlen edhe për burrat. Pas aventurë dhe të përjetojnë emocion për të qenë më të mirë në shtëpi. Por të gjitha dyshimet që janë të bazuara në parimet e larta morale - pakuptimta. Dëgjoni dëshirat e tyre dhe të shkojnë për të përmbushur ato. Well, natyrisht, në shtëpi, kur ju jeni krenar për të ndarë përshtypjet e tyre të udhëtimit, zahorelomu, njeriu tenderi ende nuk duhet të flasin në një hov të çiltërsisë lidhje me atë që e bëri atë një mbrëmje të ëmbël bjonde gruaja massazhyky ulur në shtëpi me fëmijët, " ndërsa ju jeni atje kesh kënaqësi ", detaje të tilla nuk e vlerësojmë. E pra, kur familja është besim: - ". Ugh" kjo familje individuale tradhti Ju dhe kërkoni asgjë nuk do. Njerëz të zgjuar e kuptojnë përvojën që fjetur me të njëjtin njeri për dy deri në tre dekada - kjo nuk është besnikëri, dhe vetë-përmbajtje.


Në fakt, për ata që ka filluar çështje dashuri ka rregulla të mirësjelljes e vet. Një person i arsyeshëm do të përpiqet të mos pyes veten shumë pyetje, sidomos nuk konvergojnë. Vlerësojmë se, nuk ulërijnë natën të nesërmen në jastëk që ju nuk e quajmë. Kremtoni fatit, ju keni fun, të paguajnë për atë që ju nuk e bëni. Gratë kini kujdes tridhjetë burra me bark dhe të ardhura të mira, ata janë të gjithë të martuar, dhe gruaja e tij kanë kafshë absolut. Beware feminist avid - si në qoftë se ata kanë, pse jo të infektuar. Mirë shirts Përgjigja rrotull djalosh i cili u tërhoq këtë me shoqërinë e miqve të tyre. Për shumë, kështu që ju do të kuptoni se kjo nuk është e spekullatorët, që ju obchystyt në mëngjes, pas një seksi të përsosur. Burrat të kujdesshëm me të vetmuar bukuritë-modele! Një përqindje e mirë e tyre - profesionalky, dhe në qoftë se jo, ju do të në çdo rast nuk e di se kush është aty të fshehur në shkurre. Por vetëm i mërzitur gruan, vacationing burra dhe pa të cilin kohë më parë nuk kishte asnjë pasion mund të ju tregojnë se në krevat diçka që nuk profesionalka nuk ofrojnë.