Si për të kënaqur djalë dhe të shohim nëse ai ju pëlqen ju


Që nga fëmijëria ne kemi idealin tuaj, të cilat ne zili të përpiqemi në çdo gjë, ose të paktën të jetë disi e ngjashme. Miratimi tipare të shkojë, mënyra për të komunikuar, sytë, shprehjeve të fytyrës, gjeste. Megjithatë, ajo ende nuk mbeten të kënaqur dhe nuk e merrni atë që ne duam. Për shembull, në qoftë se Jennifer Lopez mbahen nga burrat, pak ngritur vetull e tij, atëherë pasi kjo manovër përsëritet vajzë Frosya ngjashëm në physique, për fat të keq, nuk kishte efekt. Pse? Ajo u përpoq për të mbajtur mbrapa, hips pohytuvala nëse gjarpërues sytë e tyre të ndezura pikturuar më parë, se rezultati ishte i sigurt. Asgjë nuk ndihmoi. Ndoshta, ky njeri ajo donte të josh, tërësisht ideale të ndryshme të bukurisë?Si për të kënaqur një djalë si ju dhe ju e kuptoni atë? Kjo është detyra kryesore, të cilat duhet të jenë në radhë të parë në frontin e këtë vajzë të cilët të vendosur në mënyrë të vendosur në marrëdhëniet e gjata. Pas të ditur të gjithë njerëzit dëshirojnë, ju mund të bëni me veten karamele që kanë shije dhe nuk do të largohet nga ju "kalori", inconveniences dmth.

"Burrat si jashtëzakonisht i gjatë, i hollë vajzë me këmbë në veshët buzëqeshje pa dhëmbë lakim dhe hije verbuar e, flokë të bardhë të gjatë, kryesisht bjonde, lehtësisht të arritshme dhe gjithmonë burra uritur" - që është kështu thonë të gjitha vajzat, understated cilëve personal vetë-respekt. Dhe kjo rezulton, njerëzit nuk duhet të jetë pranë një vajze gjatë. Ai dëshiron të zgjoheni dhe të shohim pranë një të vogël dhe të brishtë, kujton fëmijën. Shumica e njerëzve mund të thonë madje, për të shmangur takimeve me vajzat më lart që të heqin dorë mbledhje dhe nuk kanë gruan se do të ishte e pamundur për të rritur.


Sa për harmoni, shumë ka parametrat e veta, idealet e tyre, domethënë, të cilët janë të gatshëm për të ndaluar në bel 60 cm, dhe dikush ka bërë të varur në një dietë tani, deri sa të arrijë 40 cm, nuk bien prapa. Më vonë, ajo e bëri të harrojmë atë që ishte qëllimi i saj kryesor. Ajo vazhdon të humbur peshë dhe arrin një nivel ku njerëzit vetëm frikë prej tij. Pra, shumica e njerëzve preferojnë vajzat shëndoshet. Ata nuk më pëlqen ato vetëm për shkak se diçka mund të jetë "kafshim", por për shkak se ata janë nëna të mira dhe mjeshtrave kuzhinës. Lidhur me çështjen e ngjyra e flokëve, nuk ka dallime bjonde, zeshkane, që zeshkane. Lëre që vajza të ngjyrosur, edhe në të gjelbër ose edhe të heqin qafe e flokëve, e kuptojnë gjëja kryesore - ajo nuk është! Kuptojnë gjëja kryesore - shpirtin e një djalosh i cili do të vazhdojë të jetojë!


Le të marrin në konsideratë dëshirën e njerëzve dhe të mësoni se çfarë ju duhet të shtoni karakterin tuaj dhe aftësinë për të vërtetë e pëlqen atë,

1. Gruaja e parë në jetën e çdo njeriu është nëna ime. Ai beson se ajo që nëna e tij. E njëjta gjë duhet të jetë gruaja e tij e ardhshme. Hiri dhe mirësia, shqetësim dhe durimi - këto janë cilësitë për të cilat Guy është gati për të puthur. Dhe nuk është një cilësi që është në dispozicion vetëm nënat dhe e rrallë për të gjetur një të dashurën - përkushtim dhe sakrifikojnë veten e tyre për të tjerët.

2. Të gjithë njerëzit atje për të bërë punë, riprodhoni, të gëzojnë jetën dhe hani. Kjo është djemtë e fundit donte të flas më shumë. Nga ajo që ai papritmas u bë modë, jo vetëm të jetë në gjendje të gatuaj me faktin se ajo kaloi gjithë rininë e tij në një sallon gozhdë, dhe tani ajo gjithashtu nuk mund të gatuaj, sepse papritmas ka pjatë alergji. Kjo nuk ndodh. Lëviz Sly janë studiuar, kështu që vajzat nuk do të jetë në gjendje për të shpëtuar. Meshkujt duan të hanë, dhe për këtë arsye për të mësuar. Makarona Standard, patate të ziera ose vezë të skuqur - jo të përshtatshme. Këta njerëz hanë si një student. Tani ata ndoshta do të jetë i kënaqur prodyhustryrovat burgers shtëpi, pule hajvan supë, byrek charlotte me mollë dhe kanellë. Çfarë, asnjë emër nuk është i njohur? Pastaj gjallëri në dyqan për një teksti në artet kuzhinës dhe të mësojnë të gatuaj, ndërsa burri i saj nuk u tërhoq nga radotы!


3. Burrat si ai kur të dashurit e tij lavdëruar për punën e madhe, ndjekje e vazhdueshme e përsosmërisë, aftësia për të kuptuar të tjerët dhe për t'u dhënë të vlefshme Amy. Pra, të bëhet një njeri i tillë, një vajzë, të cilët do të dëshironit të shihni nga afër.

4. Sigurisht, djema si goditje dhe të puth trupin e tenderit. Prandaj rekomandohet kujdes. Edhe pse nuk ka nevojë. Ndjekin mësimet valle. Angazhohen në edukimin fizik dhe kalim kohe më aktiv, ju mund të bëni kompania juaj më e dashur, ajo është vetëm e vlerësojmë. Ai do të kuptojë se ju doni t'i pëlqesh Atij dhe të bëjë çdo gjë për këtë. Reciprociteti do të jetë në anën tuaj. Nëse ju dëshironi të humbni peshë, të bëjë atë që nuk ishte në dëm të të tjerëve. Disa djalë si vajzat përgjigjet në pyetjen "pse nuk e keni përgatitur?" - "Sepse tani unë jam në një dietë dhe nuk mund të prekë ushqim." Këtu, ata thonë dietë vajzë, kështu që do të vuajnë dhe të tjerët. Kjo nuk është e saktë. Megjithatë, nuk janë ato gra që nuk më pëlqen messing me mish ose nuk hanë makarona, patate. Konsideroni, për herë të parë, dëshirën e burrit të saj, dhe pastaj - e tij. Feed energjik, dhe shije vet menu e tyre të ulët kalori.


5. Komunikoni me prindërit. Burrat si gratë bindur nuk konflikt, në të gjithë janë dakord, por kanë pikën e tyre të parë, që duhet të flasin, ndryshe ai thjesht nuk do të dinë si ta bëjnë atë në çdo situatë. Pasi ajo pranon të gjitha fjalët e tij, pastaj duke pranuar gabimin do të jetë fajtor i tij i preferuar. Si për të kuptuar se çfarë dëshironi ju në këtë çështje? Në fund të fundit, kur një grua takohet me nënën-in e saj zakonisht fillon "botën e tretë". Një burri i dashur dhe i biri në qendër të vëmendjes, dhe të cilët do të merrni atë - nuk dihet ende. Gruaja shumë nicer do të shihni se si e shtrenjtë se të dyja gratë gjetur një gjuhë të përbashkët dhe tani janë duke u përpjekur për të kënaqur atë në çdo gjë.


Pra, për të kënaqur burrin e saj, së pari të mësojnë për të kuptuar dhe të love it. Mbani njerëzit përreth.