Data e parë Këshilla për Gratë


A keni besim se takuar personin e njëjtë, unike dhe një për ju? Dhe ju arriti të bëjë një përshtypje të qëndrueshme kënaq atë? Ju doyazykalysya takohen përsëri, dhe tani ju shohim përpara për këtë ditë të rëndësishme në jetën tuaj - një datë romantike. Mos u shqetësoni aq shumë dhe nervor. Ne kemi nevojë për të tërhequr veten së bashku dhe të jenë të përgatitur plotësisht, që është për t'u përgatitur për ditën e premtuar të mirë. Këshilla e parë Data për vajzat do të jetë shumë e dobishme për këtë ngjarje të rëndësishme.


Kushtoj vëmendje për thonjtë tuaj para këshilla para datës për vajzat do të ju ndihmojë. Manikyr është gjë shumë e rëndësishme. Një i zoti dhe të pastër thonjtë një nga atributet kryesore të një vajzë e bukur. Nuk ka nevojë për të pikturuar një të ndritshme lustër gozhdë ngjyra. Zgjidhni një llak ngjyrë, e cila theksoj imazhin tuaj, të bëjë atë të plotë. French në këtë rast është opsion i zhdërvjellët, shik dhe elegante. Një problem tjetër - veshje për një datë. Shefi mund të shpërthejë shpikur opsione për çfarë duhet të veshin. Por mos u shqetësoni aq. Output është gjithmonë atje. Deri më sot duhet të zgjidhni rroba të thjeshta dhe të rehatshme në të cilën ju do të ndjehen rehat dhe të sigurt, e cila është shumë e rëndësishme në një datë romantike. A nuk veshin pantallona apo funde në të cilat ju normalisht nuk mund të ulen, jo se darkë. Gjithashtu, nuk do të veshin një xhaketë ose një fustan me neckline të hapur që do të karakterizohet në këtë rast nuk është pjesa më e mirë.


Në përgjithësi, veshje duhet të zgjidhen në bazë të situatës ku ju do të shkoni në një kafene, apo thjesht shëtitje nëpër qytet, ndoshta ju jeni duke shkuar për të shkuar në kinema apo teatër.
Nëse ju preferoni, të tilla si sportiv, nuk transformohet në një grua në një datë të parë, mendje ju këshilla për vajzat të domosdoshme. Duke yt, mund të duket e çuditshme një eksperiment të tillë, më shumë ju jeni të njohur kohët e fundit. Mos shoku ai është ndryshim shumë i fortë dhe i shpejtë. Sot ju imagjinoni një ëmbël, vajzë të qetë, dhe nesër do të jetë në frontin e vete Furies. Kjo nuk ka gjasa për të kënaqur dikë. Të gjithë duhet të jetë masë. Për të theksuar një palë vathë të tyre veshje feminitet apo byzylyk. Nuk ka nevojë për të vënë në të gjitha bizhuteritë, të cilat ju janë. A nuk të bëhet një hallkë për xhingla. Mos harroni ju duke shkuar në një datë, jo partisë laike. Çdo gjë duhet të jetë elegant dhe i shijshëm.


Këpucë mund të veshin ndonjë, por atë që vjen për të ardhshëm tuaj. As nuk duhet të kemi vënë një e tërë këpucë të reja roznosheni. Këmbët shuar në gjak prishin disponimin, dhe shpresoj për një mbrëmje jashtë magjike hi. A nuk e teproj me parfum - është po aq e rëndësishme. Mos derdh mbi një gjysmë shishe parfum të shtrenjtë me erë të rëndë që hyn në thellësi. Zgjidhni aromë të mirë të lehta lules që do të jetë përqëndrimi i dobët. Naturalness, mbi të gjitha, dhe ju do të shihni në bukuri e tij. Nëse dashurin tuaj është i papërmbajtshëm romantike, ka të ngjarë që ai përdor një qasje të pazakonta të biznesit, për të fituar zemrën tuaj. Kjo mund të ju ftojmë të ngasin kuaj apo edhe të shkojnë më tej ju ftojmë që të bëni një kërcim parashutë. Ju duhet të jenë të kujdesshëm dhe të kujdesshëm për të mos merrni të plagosur. Vetëm të shkojnë udhëzime instruktor dhe çdo gjë shkon zhurmë. Nëse dashurin tuaj është një Foodie vërtetë. Këtu ne duhet të jetë jashtëzakonisht i kujdesshëm. Ju vetëm duhet të trajtojnë butësisht marrjen e enët ekzotike dhe djegëse. Nuk ka nevojë për të ngrënë shumë, si në qoftë se ju nuk e keni ngrënë njëqind vjet. Kjo sjellje do të prodhojë një përshtypje të keqe në të, dhe shëndetin e keq.


Çfarë duhet të flasin me të në datën e parë? Ajo është shumë më e lehtë se sa ju mund të duket në fillim. Temat më të mira dhe më të sigurta për artikullin e komunikimit mund të lexojnë libra, filma, muzikë. Por nuk duhet të jetë shumë. Secili prej nesh në këto forma arti kanë avantazhet e tyre, kështu që nuk ka nevojë për të kthyer këto tema për diskutim në mosmarrëveshje. Asgjë e mirë nuk do të. Çdo gjë duhet të jetë në kufijtë e mirësjelljes. Nuk mund të jenë tema të tjera për diskutim. Por mos derdh frazat zgjuar, duke pretenduar të jetë ekspert në të gjitha fushat. Ajo armiqësohet vetëm bashkëbisedues. Por për të ndërtuar jashtë hlupыshku nuk është e nevojshme. Mundohuni të zgjidhni opsionin neutral që të mos shqetësojë mikun e tij. Mos harroni rëndësishmja, para se të thonë se, mendoni me kujdes dy herë dhe pastaj flasim.


Gjatë ditëve të fundit, ju ndryshuar mendjen time shumë në lidhje me marrëdhënien e tij të re, dhe të diskutohen me të gjithë miqtë, sugjeroi ndryshime në jetën tuaj. Çdo gjë duket e mirë, por eksitim nuk e përballojnë. Ju torturuar frikën se ju nuk do të punojë? Mos u shqetësoni aq. Eksitim para gjë data e parë romantike krejtësisht normale dhe të natyrshme. Set Up veten për të marrë emocione pozitive dhe të shkojnë në një datë. Kur ju shikoni dhe të ndjehen si një milion, vetëm të relaksoheni dhe të gëzojnë mbrëmje. Në fund të fundit, në qoftë se ju të përmbushë të gjitha udhëzimet e mësipërme, ju mund të jeni i sigurt data juaj e parë romantike me një djalë do të jetë i suksesshëm. Dhe kjo mbrëmje do të jetë pika e fillimit në marrëdhënien tuaj ekzistues.