Çfarë duhet të jetë vajzë në sytë e njeriut


Një grua nga një moshë të re mësoi se njeriu dashuron sytë. Për këtë arsye, ka sisteme të shumta të cilat janë të shoqëruara nga mendimet e rrudhave në trup e formë mbipeshë dhe jo-ideale e gjirit. Relax, për shkak se njerëzit në fakt perceptojnë imazhin si një e tërë dhe jo në pjesë, në mënyrë të dashur të paraqitet para një dritë të favorshme nuk do të bëjë punë. Çfarë duhet të jetë vajzë në sytë e njeriut dhe si e tillë për t'u bërë?
Të gjitha ndërtesat mbi atë që duhet të jetë vajzë në sytë e njeriut duhet të lihet jashtë shtratit. Ata të ju ndalojë nga të plotë të lëshohem dhe relaksohuni të gëzojnë, të detyruar për të fshehur nën mbulon dhe të bëjnë dashuri vetëm kur drita është jashtë. Mos harroni se ka një natyrë të madh, dhe në qoftë se një njeri të do dhe dëshiron, atëherë ajo është shumë më e rëndësishme se sa me saktësinë e formularëve, dhe aftësinë për të bëj përsëri, joshëse sfungjer rostiçeri. Edhe aktorja filma erotike nuk kanë parametrat ideale, dhe shpesh formën e tyre krejtësisht larg standardeve të pranuara. Por kjo nuk është e dukshme kur në mënyrë të natyrshme portretizuar pasion të vërtetë. Konfuzion Eshtë e panevojshme të çon në ngurtësi të përgjithshëm, ajo do të jetë frustruese për të dy ju dhe partnerin tuaj, e cila është e mundshme për të marrë konfuzion për shkak të sinqeritetit të pamjaftueshme. Një grua në shtrat me të dashurin e saj duhet të refuzojë dëshirën për të qenë në lartësinë dhe lirisht relaksohuni, kënaqin në pasionin në fuqi të plotë.Në mënyrë të ngjashme, njerëzit nuk mund ta shohin mangësi të vogla, nëse femra djegur para tij. Përveç kësaj, ka disa truket me të cilat, në shtrat, ju do të jetë gjithmonë në krye. Shumë gra të doja të paraqesin për kalorës për të kontrolluar në mënyrë të pavarur shpejtësinë dhe fuqinë e depërtimit. Kur ju jeni në krye, ju kontroll dispozita dhe njeriu caresses trupin tuaj. Duke qenë me njeriun e otklonytes mbrapa pak - kjo do të rrisë gjoksin tuaj, ajo do të duket barku edhe më joshëse të tërheqë - kjo jo vetëm që do të përmirësojë pamjen, por edhe merr kënaqësi fizike të partnerit, për shkak se tensioni i muskujve të barkut i mëparshëm mur vaginale shumë të tendosura dhe grabs penis njeri edhe më të fortë. Besoni mua, ai do të vlerësojmë atë.


Paraqitur kalorës mund të ndryshojë pak, duke u kthyer për burrin e saj përsëri, ai do t'ju japë liri edhe më të madhe. Ju gjithashtu mund të puth një njeri në scrotum, ndërsa ai do të shijoni pamje të belit tuaj dhe mollaqe. Ndërsa njeriu mbrapa, ju mund të relaksoheni plotësisht dhe të mos kufizohet në lëvizjet dhe manifestimit të emocioneve. Ju mund të rrisë kënaqësinë e marra, ndërsa përkëdhelur veten.

Qëndrimi i preferuar i njerëzve, sipas statistikave, është dohi-stil, me fjalë të tjera, kur një njeri është prapa. Duke pasur marrëdhënie seksuale në këtë pozicion, ju gjithmonë do të duken të përsosur. Kur Bozeman pozicion lëkure hips tuaj dhe mollaqe shtrirë bel vizualisht ngushton, dhe në qoftë se ne kthese prapa, pamje mahnitëse jashtë. Në këtë qasje pozicion në zonat intime të lehta për të njeriut dhe pikëpamja e përgjithshme është shumë emocionuese.


Qëndrimi klasike misionare është gjithashtu mjaft e dobishme për gratë. Kjo ju lejon për të vendosur jashtë kontaktin në sy që shton butësi dhe ndjeshmëri. Nëse ju ngrenë duart tuaja mbi kokën tuaj, rritje tuaj gjoks, duke fituar një sy joshëse, përveç përkeqësohet nipples fërkime të gjinjve meshkuj.

Mos harroni se sa më shumë që ju lëshoni këmbët, më shumë njerëz do të jenë në gjendje të depërtojnë. Kur seksi në pozicionin misionar, të përpiqen për të rritur hips ritmikisht drejt njeriu, në sajë të intensifikojnë presionin mbi klitoris. Nëse ju dhe partneri juaj jeni përkëdheljet amator me gojë, para-planifikojmë një hairstyles intime, dhe ju në lidhje me atë që duhet të jetë vajzë në sytë e njerëzve. Shumica e njerëzve preferojnë të shkurtohet me kujdes flokët, ose mungesa e tyre të plotë në zonën bikini.


Shumë gra kanë turp për të hequr tërësisht vegjetacionit, por më kot, sepse nuk ka asnjë pamje më emocionuese për një njeri se sa një lloj pubis femër pa flokë. Përveç kësaj, mungesa e plotë e flokëve do të vlerësojmë jo vetëm njerëzit, ndjenjën tuaj të ri të papritur dhe ju obostryvshys për të kufizuar gjatë intimitetit.

Pa dyshim, trupi i një gruaje ka shumë zona më erotik se sa meshkujt. Por burri i saj është abuziv, nëse limitet e tyre puth partnerin, vetëm ijë. Sigurisht, kjo do të ishte qesharake nëse njerëzit pritur pikën më të lartë të kënaqësisë një grua vetëm në një ledhatim të gjirit si dhe partnere si kur ju kushtoj vëmendje në pjesët e tjera të trupit gjatë foreplay.


Në kohët e lashta femrat praktikuar ushtrime fizike të tilla si gjimnastikë intime. Në qoftë se ju të zotëruar trajnimin e fshehtë e muskujt e vaginës, kuptimplotë përdorimin e tyre gjatë seksit jo vetëm të marrë një shumë kënaqësi me partnerin, por do të ju arrijë orgazmë pavarësisht nga burrat aftësinë. Përmbajtja e ushtrimeve është tkurrja ritmike e muskujt e vaginës. Këto muskujt janë të lehtë për të ndjehen - në fakt ata janë të ngjeshur në fund të urinimit. Për të trajnuar këto muskuj duhet shumë për të compress për 1-2 sekonda, pastaj relaksohuni. Përsëriteni ushtrimet duhet të jetë 5-30 herë disa herë në ditë. Lehtësia është se këto ushtrime mund të bëhet në çdo kohë, edhe kur i ulur në zyrë. Riding përsosmërinë e arritur do të kenë mundësinë për të sjellë një njeri për të orgazmë pa lëvizje, muskujt për shkak vetëm vaginale.


Nëse ju të mbështetet në këtë këshillë, ju bëni jo vetëm KËNAQSI vizuale partnerin tuaj, por mbi të gjitha vetë. Pasion të rëndësishme në sytë e njerëzve të të japë besim në apelin e tij, rozkripachyt ju. Por sekretet e saj bukuri mos harroni jashtë dhomën e gjumit.