Pesha humbje nëpërmjet dietë muaj


Ka njerëz të cilët janë duke bërë çdo gjë në muajt përputhje deri në të korra. Hëna në fakt luan një rol të rëndësishëm në jetën tonë. Në qoftë se ju ndiqni dietë hënor, ju gjithmonë mund të duken të mëdha. Pesha humbje me dietën hënor të jetë e mundur. Plus, kjo dietë është se ajo nuk kërkon efekte të mëdha negative uri, dhe humbje peshe, ndërsa ulur në një dietë mujore nuk duhet të ushtrojë më shumë përpjekje për shkak se ju të humbni peshë në një kohë kur organi më i prirur për të humbur kilogramë shtesë, ajo është e mjaftueshme për të vëzhguar rregullat themelore dhe ndjekin kalendarin hënor. Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë njerëz filluan të kontaktoni muajit, i cili sugjeron se metoda me të vërtetë efektiv.


Moon dietë bën të mundur për të llogaritur ditët kur organi më i prirur për të fituar peshë. Në këtë periudhë duhet të preferojnë një vidyazykatysya ulët ushqimit të ushqimeve yndyrore dhe produkte furre. Ajo nuk është aq e vështirë, gjëja kryesore - për të kujtuar kur hahet nuk është i rekomanduar.

Moonlight ofron dietë dhe agjërimi ditë. Ato janë të bazuara në përdorimin e TEAS bimor janë shumë mirë eliminimin e toksinave nga trupi. Ditë agjërimi duhet të kalojnë dimrin dhe pranverën e hershme, sepse në këtë kohë, ne përdorim sa më pak fibra.


Ushqimi TEAS bimor (edhe pas ditës së parë) ndihmon për të përmirësuar gjumë, lëkurën dhe sistemin e tretjes duke u ngritur. Por, kini kujdes:

- anemi;
- me presionin e ulët të gjakut;
- sëmundje të veshkave;
- për sëmundjet që lidhen me hormone;
- gjatë shtatzënisë.

Pesha humbje në faza muaj
Riosh
Ditë agjërimit në hënë janë veçanërisht të dobishme për trupin. Ishte në këtë kohë trupi është më i gatshëm për të hequr qafe të substancave më të rrezikshme. Plus, të përmbahen nga të hahet një hënë shumë më të lehtë. Faza kryesore Rregulli - pini çaj bimor dhe më shumë lëngje.


Rritje muaj (hëna e re)
Koha më e efektshme për shërimin dhe forcimin e trupit. Kjo fazë përfshin akuzuar trupin me energji. Për shkak të kësaj, nuk është rritur oreksin. Kjo është një e rrezikshme Faza e akumulimit kg shtesë, madje edhe gjatë sasinë normale të ushqimit të përdorur. Prandaj, ju duhet të vidyazykatysya e buke dhe ëmbëltore produkteve. Por dietë të rreptë për asgjë, për shkak se ata janë transportuar mjaft e vështirë për shkak të ndjenjë të fortë të urisë. Rregulli kryesor - nuk e mbush stomakun para gjumit dhe pije ditën shumë lëngje, sidomos gjatë periudhës nga 1500 deri 1700. Përveç kësaj, faza rritje hëna lejon lehtë dhe të shpejtë për të përfunduar furnizimin e vitaminave dhe elementët gjurmë mineral asimiluar të përkryer kalcium, magnez dhe hekur. Të kontribuojnë për përmirësimin dhe për të rritur vitalitetin forcim procedurat.


Plotësi
Asimilimi ekuivalente si substancat e nevojshme dhe të panevojshme. Idealisht kryejnë agjërimin përditshme me përdorimin e TEAS bimor dhe lëngje të freskëta. Kjo dietë ndihmon të shpejt të humbur peshë. Por në qoftë se ju mendoni se ajo është shumë e vështirë që ju vetëm të heqë dorë nga ushqimet me shtesa artificiale, dhe nga yndyra dhe i tymosur, përndryshe rrezikoni marrjen shurdhim në stomak, dhe natyrisht mbipeshë. Preferojnë fruta, perime, drithëra në ujë.

Shcherbaty muaj

Ju mund të hani atë! Asnjë atlet nuk është në gjendje të dëmtojë as ti as belit tuaj. Faza kryesore Rregulli - sportive, sportive, sportive. Në fazën e zvogëlimit forcë që vijnë muaj si aktivitet - vetëm atë që ju doni, kjo do të thotë se është e mundur dhe madje edhe e nevojshme për të ribërë të gjitha rastet që kanë akumuluar gjatë fazave të mëparshme. Ditët e agjërimit janë të mirëpritur dhe të trajtimit të procedurave, dhe, në këtë periudhë është e rekomanduar për të hequr qafe e zakone të këqija.

Nuk është e rekomanduar për të filluar procedurat e rikuperimit:

- në ditët e para të hënës së re;
- në ditët e para janë plot;
- Në tremujorin e parë të muajit;
- Në tremujorin e tretë të muajit

për shkak se, në këto kohë të ndikojnë hëna ka në trupin tonë negativisht.